Avatar uživatele
DaiWoman

Jsem tlustá nebo hubená ?

Je mi jedenáct v pase mám 52 ,boky 69, prsa 66, stehna 35, a lýtka 23 poraďte nechci slyšet podívej se do zrcadla!
Doplňuji:
vážím 35 kg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, posahanek před 4591 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To záleží na tom, jak to kdo hodnotí, pro někoho tlustá, pro někoho hubená a pro jiného akorát. Osobně bych takovéto problémy moc neřešil. Každý jsme přece nějaký.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je mi 90 … a uz mam boky , pas i prsa v jedne " vysi " . Mam proste 3 v 1 ! Siri nemuzu napsat , metr mi nestacil… ;-( -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Taky záleží kolik vážíš.

Jestli chceš si postavu „zformovat“, popros rodiče ať tě naučí plavat a choďte společně (bez doprovodu občana staršího 18ti let tě do bazénu nepustí), alespoň 3× týdně do bazénu.

Musíš plavat, ale svižně a alespoň minimálně čtvrt až půl hodiny, aby to mělo nějaký efekt a střídat styly a hlavně stylově správě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

pokud ti vysí špeky, si tlustá, pokud máš fit postavu, si hubená!!! jednoduchý!!!

jak někdo nemůže vědět, jestli je tlustej???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
posahanek

Ty jsi mám pocit párátko!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Milá DaiWoman,
mám dceru 10 let, 150 cm a 37 kg. Její postava je naprosto v pořádku. V pase má
necelých 60 cm, má rovnější (takovou hranatější) postavu.
Víc ji nepřeměřuju…
Nenapsala jsi svou výšku, ale přesto soudím, že máš normální postavu.
Zkontrolovat si to můžeš na kalkulačce BMI pro děti, třeba tady:
http://www.vy­zivadeti.cz/po­radenstvi/kal­kulacka-bmi/

Hlavně nedrž nějaké diety, víc by sis uškodila.
Moje dcera rekreačně sportuje – hraje míčové hry, soutěží za hasiče, každý týden chodí na trénink, lítá venku s dětmi, jezdí na kole, tancuje…
Stravu moc neřešíme, jeden den má chuť večeřet jen polévku, druhý den ve škole sní svíčkovou se 14ti knedlíky!
A je v pohodě 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek