VIVH

Jsem tlustá nebo hubená?

Dobrý den,mám asi hodně hloupý dotaz..ale co..měřím 159cm mám 44 kilo..míry prsa:78 pas:61 boky:75 stehno:46 lýtko:33..no a otázka je jestli jsem hubená nebo tlustá..prosím neodpovídejte věci typu:Tak se jdi podívat do zrcadla atd..atd..předem díky za odpověd…

Nejlepší odpověď
jumpupcz

Podle výpočtu BMI máte spíše „podváhu“, tudíž jste podle mne nejspíš hubená.. :)

Zdroj: www.vypocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=159&BMI_V­aha=44&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

Další odpovědi
terry

Na to nemusím počítat BMI, abych poznala, že hubená.

ReHu

Zcela jistě velmi, velmi štíhlá.

quentos

to jsou starosti … jednou někoho okouzlíte zcela bez ohledu na svou postavu.

venkovan

Ideální modelka pro mediky pro studium skeletu těla.

Martina S.

Já si myslím že jste také hubená. Já měřím 174cm a vážím 62kg a míry mám 82–62–96 a také se mě zdá že mám velký zadek. Lidi říkají, že jsem hubená, tak také nevím.

DaiWoman

Nahoře jste štíhlá ale lýtka 33cm a kolik máte let?