Avatar uživatele
iwetax

Jsem TETA!!!!

Co jste dělali když jste se dozvěděli , že už jste teta, strejda, děda, babi, táta?
Že je vás o jednoho víc. Je to štěstí!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, NATI před 5133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak pokrevní teta nejsem a nikdy nebudu,nemám sourozence,takže mám smůlu. No a babička už bych mohla klidně být,ale asi bych z toho moc radost neměla. Ne kvůli mě,mě by nevadilo kdyby mi někdo říkal babi,ale kvůli dceři,je jí teprve 18-let,tak by to bylo docela brzo,ale když to přijde v ten vhodný čas,tak budu mít určitě radost,mám moc ráda děti,hlavně ty malinký…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Gratuluji, je super být tetou, já jsem slavila a to dost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Gratujuji teto. já jsem zatím jen táta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Jsem čtyřnásobná teta. Ale ten pocit, který prožíváte Vy teď jsem u první neteře měla malinko zkalený tím, že se narodila hodně předčasně. Ještě týden po narození jí lékaři dávali jen 10% na přežití. Takže na jednu stranu jsem si uvědomovala, že jsem teta, na druhou stranu jsme měli všichni o holčičku velký strach a nejistotu. Druhá se také narodila dříve, takže ten pocit byl dost rozpačitý, ale ta dávala světu brzy najevo, že má dost sil, takže pocit nadšení se dostavil o něco později, ale dostavil. U těch dvou dalších už to člověk asi neprožíval tak, jako u prvních, ale radost jsem samozřejmě měla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

I když mi za to hrozí palec dolu, stejně pogratuluju a řeknu Ti, že já nejsem ničím, zatím synovcem a vnukem..:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já když jsem se dozvěděl že jsem teta tak samou radostí se ze mně stal děda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já jsem se stala tetou poprvé v roce 1980 a to jsem tenkrát byla v práci, protože neteř se narodila v 7.15 ráno (dodnes si to pamatuju). Takže s oslavou jsme museli počkat až do odpoledne. A ta byla pořádná, protože se na to miminko v naší rodině moooc čekalo.
Jinak moc gratuluju. A co nám tak svěřit to hlavní??? Jméno, váha atd ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem regulérní,stan­dartní strýc.Dvojitý.Teď už mi schází ke štěstí okamžik,kdy se dovím,a to se zřejmě dovím,že jsem dědek.
Mimochodem – všem gratuluji.Tedy těm,kterých se to týká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem pětinásobná teta a ségra na Novém Zélandě čeká holčičku. Radost jsem samozřejmě měla obrovskou. Ale tak trochu mě to začalo nudit, protože 1. sestra měla tři kluky, 2. dva kluky + čeká holčičku, 3. zatím nemá nic, a já 4. se o miminko s přítelem snažíme. Takže celkem jsem měla pět synovců, ale ne a ne žádná holčička. To mě trošku mrzelo, ale užívala jsem si radosti z kluků 🙂. Když mi ovšem sestra zavolala, že čeká holčičku, samou radostí se mi rozbušilo srdce a štěstím jsem se rozbrečela. V mojí rodině je to tak trošku zvláštní: moje maminka má tři sestry z toho jedné mojí tetě se narodila holčička, já mám čtyři sestry a já jsem teta pěti synovců. 🙂 Teď se nám ale narodí holčička. Prostě, buď se v jedné generaci rodí samý kluci nebo samé holky. Důležité ale je, že jsou všichni zdraví a v pořádku 🙂

Jinak samozřejmě připojuji velkou gratulaci ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kostík

Tak miminko už je na světě, moc gratuluji k tetě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Gratuluji. Já na oslovení „teta“ pořád čekám a bůh ví, jestli se ho vůbec dočkám. Možná že i budu dřív „bába“ než teta :D (neberu děti z okolí, co mi tak říkají)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já jsem trojnásobný děda,strejdy jsem ani nestačil zpočítat.No ze začátku jsem ani na to moc neslyšel,ale potom se mi to čím dál víc líbilo a líbí,patří to k životu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Já jsem se stala během hodiny maminkou i tetou.Byly jsme se švagrovou ve stejné porodnici a oběma se nám naše děti narodily v rozmezí 1 hodiny.Já měla syna a ona dceru.Takže i radost jsme prožívali zdvojenou.A jak všecko prožívali oba tatínkostrejdové je z výchovných důvodů nezveřejnitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Máca 2

Tak to je super TETKO,já jsem teta 2krát a3krát mamča.A štěstí to je každopádně,vždyť je zase na světě o jednoho poctivého,sluš­ného,krásného a hlavně zdravého tvorečka víc.GRATULUJI!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nejsem strýc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

když jsem se dozvěděla že jsem teta,tak jsem popřala-gratulovala.a musím říci,že jsem to i hned v zápětí obrečela…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek