koooooooop

Jsem těhotná, nebo mám popřeházený cyklus?

Dobrý den, beru antikoncepci pravidelně přes 3 roky. Dne 12. a 13. 1. 2018 jsem si ji nevzala, protože jsem ji zapomněla doma. Proto jsem s přítelem spala s kondomem, (14. 1.) který praskl a přítel se do mě udělal. Dnes ráno mě začalo bolet břicho jako při menstruaci a odpoledne jsem našla krev na kalhotkách. Je možné, že se mi rozhodil cyklus během dvou vynechání prášků? Nebo jsem mohla otěhotnět a potratit? Menstruaci mám mít 24. 1. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Drap

Možné je všechno. Vyloučil bych možnost potratu.To je nepravděpodobné. Co se vlastně děje ti může říct pouze gynekolog po vyšetření.

Další odpovědi
Emefej

Jsme rádi, že jsi nám prozradila několik detailů ze svého intimního života, ale odpovědět tu může POUZE lékař.

ivzez

Menstruace se dostaví až nějakou dobu po vysazení HA.
Teď jde o pseudomenstruační cyklus → „umělý“, nikoliv přirozený.
A ano, je možné obojí → těhotenství i rozhození.