peggy565

Jsem těhotná?

Dobrý den:)Už 12tý den se mi nedostavila menstruace.Neberu antikoncepci a menstruaci nemám pravidelnou.Dělala jsem si dva těhotenské testy a oba byly negativní.S pří­telem jsme si při sexu dávali pozor:..V čem může být problém?týden předtím se mi po tělě udelaly puchýře..Možná se jedná o herpes simplex.Ptám se jestli to může být způsobeno tímto?A taky každý den se stresuji jestli nejsem těhotná.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejspíš ne. Pokud máš menstruaci nepravidelnou, tak jsou za tím pravděpodobně hormony. O těch bych mohla vyprávět (3 – 6 měsíců pauza žádná míra). Antikoncepce jako vedlejší efekt upravuje většinou pravidelnost měsíčků. Každopádně by asi bylo nejlepší navštívit gynekologa a probrat s ním možnosti, co pro Tebe bude nejlepší. Stres Ti v ničem pozitivně nepomůže. Buď si zvol nějakou pro Tebe vhodnou aktikoncepci, nebo začni uvažovat o možnosti otěhotnění. Nechráněný sex ale sám o sobě je rizikem, že jednou se tak či tak do jiného stavu dostaneš.

Další odpovědi
Ella

Pokud ji máš nepravidelnou, tak je možné že dorazí. Možná je to reakce na stres, nebo na tu vyrážku či co to bylo. Příchod menstruace dokáže rozhodit i výrazná změna strvavovacích návyků. Zkus si udělat ještě jeden test později. A pokud se menstruace do já nevím deseti dnů nedostaví, navštiv gynekologa. Možná by nebylo špatní požádat o antikoncepci – cyklus by se ti ustálil a nemuseli byste si „dávat pozor“… to totiž příliš spolehlivé není

Monča.R.E.T.: Co je to za hloupost? Kdyby byla slečna těhotná, tak šáhnutím na břicho po dvanáctidenní pauze menstruace fakt nepozná jestli je těhotná nebo ne. I kdyby byla, tak v této chvíli není plod nic jiného než shluk buňek.

Monča.R.E.T.

zeptej se gynekologa a nebo druhá varianta šáhni si na brcho jestly tě tam něco kope seš těhotná a jestly ne tak nejseš těhotná