Jack 12323

Jsem teenager a nechodím na diskotéky, je to divné?

Nejlepší odpověď
Reezo

Proč by to mělo být divné? každý jsme individuální a máme rádi jiné věci a aktivity. Co baví jednoho nemusí bavit druhého…

Já jsem začal chodit na Disco kolem 19 let a chodil jsem pravidelně potom tak 2–3 roky. Bez dobré party lidí bych tam ale sám nešel, protože nejsem člověk který by se začal hned seznamovat s cizími lidmi…

Další odpovědi
Drap

Neni

Rokio

Je to naopak chvályhodné.

klumprt

Divné by bylo, pokud bys nedělal jiné věci, které teenageři dělávají. 🙂

elkon

Není, každý má jiné zájmy. Nikde není psáno, že musíš chodit na diskotéky.

aliendrone

Není. Podívěj třebas na Keplera – ten je nejspíš centuryager a místo toho, aby krmil ptáčky v parku se mu zapalují lýtka jako 14tiletému panicovi! Zjentkovi jakbysmet (jen se zaměřuje „úzkoprofilově“) – a TAKÉ nejsou divní. Myslím moc. ;) :D :D

zjentek

Pche… NESMYSL! Je spousty jiných druhů zábavy spojené s pohybem, kterým je možné se PLNĚ věnovat, když člověk neztrácí čas na pitomé diskotéce. Publikovat ŽÁDNÉ Z NICH nemůžu, to by i sám Aliendron musel před náměty pokleknout a zpytovat svědomí, jak nudný život vedl, než to tady četl!

Můžeš se něčemu třeba učit i když nestuduješ matfyz, když tě to baví. Taky jsou šude venku stále nemonitorované zahrady, tam jabka, tam zas ořechy… to tě nebere? A co takhle dýně? Na Dušičky bude Halloween… nějaké dobrodružství, nic? (;

Třeba jedna místní uživatelka dělá videa a je to skvělý počin, některé jsou VÁŽNĚ PERLY a je to cool zábava>>>https:/­/www.youtube.com/chan­nel/UCukBxMlB-gVMyiJ0AwQn-TQ
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fRgKk3PM4a0

ivzez

Teenager schopný si najít smysluplnější způsob trávení
volného času by mohl být schopen i vlastního názoru/úsudku.

Podle mne je divné takhle se ptát. Pokud mne něco neláká
nebo nezajímá, nedělám to/nechodím tam bez ohledu na to,
co si o tom kdo myslí.

ivzez

Rokio,
co znamená slovo „chválihodné“?

Rokio

ivzez: Opraveno.