Jsem student i po ukončení jazykového kurzu?

Včera jsem řádně ukončila jazykové pomaturitní studium, které bylo ukončené dobrovolnu zkouškou. Naše hlavní profesorka nám říkala, že jsme studenti až do konce srpna. Jenže mamka mi pořád mate hlavu, že to tak není. Je to jako gymnázium podporované ministerstvem školství, tak bych měla být studentem i o prázdninách, když jsem se nedostala na VŠ. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Do školního roku jsou zahrnuty i velké prázdniny. Od 1. září již nebudete student pro účely zdravotního a sociálního pojištění.