Rokio

Jsem společensky významnější já, nebo bezdomovec ve středních letech?

Narážím na toho bezdomovce z předchozí otázky.

Moje sociální status je dělník na zkrácený úvazek, prodejce moderního umění a malý investor. Kromě toho jsem Dobrý anděl. Už od roku 2016 podporuji tuto organizaci.

Kdo je více společensky významnější?

Odpovědi
paul1

oba přibližně stejně

Neznám toho bezdomovce a nic o něm nevím. Jako člověk ale jste na tom stejně.

xiperio

oba přibližně stejně

Jak pro koho.

elkon

Nechci odpovědět na tento dotaz. Už je to otravné.

iceT

Nechci odpovědět na tento dotaz. Už je to otravné.

Ty se z té své společenské významnosti jednou zblázníš, uvidíš.

Drap

ten bezdomovec

Ten bezdomovec, protože na rozdíl od tebe neřeší soustavně sám sebe.

Kelt

jiný názor

Nechceš si dát zase měsíc pauzu? Pustíš někoho, tak mu dáš přednost. Pozdravíš, tak proč to rozebíráš? A ještě z toho děláš anketu a neustále srovnáváš něco s něčím. Ale to je tvůj pohled na svět, na život a každý člověk má jiný pohled na život. Seznam se s nějakou dívkou, nebo se zapoj do nějaké aktivity, třeba sport, kultura a pod. Co ti dá varianta, že významnější bezdomovec, Rokio, nebo oba stejně. Co bys dělal, kdybys šlápnul někomu na nohu? Karel čapek se k tomu vyjádřil. Rozdíl mezi kulturou a civilizací je tento. Když někomu šlápneme na nohu, tak se mu omluvíme – to je kultura a Civilizace je dělat všechno proto, abychom na tu nohu nikomu nešlápli.

Mc Merkurion

jiný názor

… ani jeden, ale čuba odvedle …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.