ptáč

Jsem špatný, protože jsem do KSČ nevstoupil, naopak posílal kádráka na velkou stranu?

Teď vím, že jsem mohl být poučen lépe. http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/382905-komunismus-vas-nepoucil-kara-merkelova-vychodni-evropu.html
Její otec je pastor a ona je poškozený plod.

Nejlepší odpověď
redy

Merkelová je kr..a, neví kudy kam, je to bláznivá stará babizna. Sice sleduju ten chod událostí, ale už nechápu, co se od nás chce.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

Ad ptáč

to, že je poškozený plod tomu se směju
až jsem skoro spadla ze židle, jak se říká :))

Mc Merkurion

ale jinak,měli bychom si udělat pořádek u nás doma,co říkáte na tohohle rozumbradu: Martin Rozumek označil podmínky v českých zařízeních pro uprchlíky za nelidské a ponižující: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/382795-ceska-detencni-zarizeni-jsou-nelidska-tvrdi-sef-organizace-pro-pomoc-uprchlikum.html

xxx3

A nemá náhodou pravdu? Chtěl bych vidět kteréhokoli člověka, který by v takovém zařízení chtěl dobrovolně zůstat jen o vteřinu déle, než by musel.

redy

xxx3. No a kdo je zval? A když už sou tady, tak platěj naše pravidla. Rozflákaj co se dá, za sebou nechávaj stopu bordelu, všechno stojí prachy. Chovaj se jak doma, možná hůř. Mezi sebou se rvou, chovaj se jak prasata.

Mc Merkurion

až se budou chovat jako lidi,pak možná: http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/382967-mila-cizinko-mily-cizince-nemecky-starosta-rozeslal-migrantum-letaky-se-zaklady-slusneho-chovani.html >>> ale jsou tu na návštěvě!

redy

Mc – ale nevěřím že si to vemou k srdci.

redy

Je to děs…

Mc Merkurion

redy: žena o ženě tak slušně? zapomnělas ještě sklerotická:…dyť ona je sem pozvala,a pak je chce šoupnout k nám…

redy

Mc Merkurion mi to tak vytočilo, že sem měla zatmění. ☹
Však vidíš co se děje, a ona se ani nezastydí.

Mc Merkurion

vzhledem k tomu,že se tu ptá mládež na úkoly,jsem si na toto téma ulevil jinde,tady přeci jenom člověk nemůže bejt tak sprostej…

ptáč

O Sládkovi se říkalo, že je nebezpečný blázen. Ale ona je ještě k tomu kancléřka.

redy

ptáč – no právě.