Rokio

Jsem sociopat? Co myslíte?

Sociopat není schopen empatie a dále je sobecký a sebestředný a je rád v centru dění. Já tohle všechno splňuji. Nejsem empatický, jsem sobec a rovněž jsem sebestředný a jsem rád, pokud jsem v centru dění.

Máte dojem, že se chovám jako sociopat?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kelt

jiná odpověď

Na odpověď se zeptej lidí, kteří tě osobně znají ne těch, kteří mají vybírat podle toho, na co si zrovna vzpomeneš a co tě napadne. Ani odborník by na to nedokázal odpovědět, ale musel by dále vyšetřovat a ptát se.

Další odpovědi
anonym

jiná odpověď

spíš jsi takový internetový hloupoučký troll, který nemá o čem smysluplném se bavit a tak neustále jen řeší sám sebe.

elkon

ano

Definice: Sociopata můžeme definovat jako osobu, trpící antisociální poruchou osobnosti. Tuto chorobu charakterizuje zejména nedostatek ohleduplnosti vůči citům jiných osob, nedostatek studu a výčitek svědomí, manipulativní chování, bezuzdný egocentrismus a ochota používat lži pro dosažení osobních cílů.

Podle nesmyslných dotazů, které sem stále cpeš, je to tak.

Zdroj: wikipedie

aliendrone

ne

NEJSI, neboj nic. Vše ti to ozřejmí https://necyklo­pedie.org/wiki/Vo­goni#Z.C3.A1stup­ci_Vogon.C5.AF , ale musíš to dočíst přinejmenším k těm „křížencům“ včetně! ;) :D :D

anonym

na druhou stranu ale, takoví lidé lezou ostatním natolik na nervy, že mohou obecně vejít ve známost. Sice v poněkud negativním smyslu, ale i tak může být slavný když v tom budeš pokračovat, a když ještě přitvrdíš …

anonym

… přinejmenším by smohl časem získat svou vlastní kategorii tady na odpovědích. Speciální kategorie „rokio otázek“ 😁 To mi připadá dokonce velmi pravděpodobné.