Avatar uživatele
Rokio

Jsem sociopat? Co myslíte?

Sociopat není schopen empatie a dále je sobecký a sebestředný a je rád v centru dění. Já tohle všechno splňuji. Nejsem empatický, jsem sobec a rovněž jsem sebestředný a jsem rád, pokud jsem v centru dění.

Máte dojem, že se chovám jako sociopat?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? halík před 1768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

jiná odpověď

Na odpověď se zeptej lidí, kteří tě osobně znají ne těch, kteří mají vybírat podle toho, na co si zrovna vzpomeneš a co tě napadne. Ani odborník by na to nedokázal odpovědět, ale musel by dále vyšetřovat a ptát se.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

spíš jsi takový internetový hloupoučký troll, který nemá o čem smysluplném se bavit a tak neustále jen řeší sám sebe.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

ano

Definice: Sociopata můžeme definovat jako osobu, trpící antisociální poruchou osobnosti. Tuto chorobu charakterizuje zejména nedostatek ohleduplnosti vůči citům jiných osob, nedostatek studu a výčitek svědomí, manipulativní chování, bezuzdný egocentrismus a ochota používat lži pro dosažení osobních cílů.

Podle nesmyslných dotazů, které sem stále cpeš, je to tak.

Zdroj: wikipedie

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

ne

NEJSI, neboj nic. Vše ti to ozřejmí https://necyklo­pedie.org/wiki/Vo­goni#Z.C3.A1stup­ci_Vogon.C5.AF , ale musíš to dočíst přinejmenším k těm „křížencům“ včetně! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

na druhou stranu ale, takoví lidé lezou ostatním natolik na nervy, že mohou obecně vejít ve známost. Sice v poněkud negativním smyslu, ale i tak může být slavný když v tom budeš pokračovat, a když ještě přitvrdíš …

před 1768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… přinejmenším by smohl časem získat svou vlastní kategorii tady na odpovědích. Speciální kategorie „rokio otázek“ 😁 To mi připadá dokonce velmi pravděpodobné.

před 1768 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek