jirka F

Jsem snad slepý, když podle mě venku prší, ale podle radaru nikoliv?

Koukám se s okna a leje a leje a leje i když radar ukazuje že neleje.Není to nějaké boží znamení?

Jsem snad slepý neboť podle mně venku prší,ale podle radaru neprší?

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Emefej

Znázorněný přepočet stupnice na intenzitu srážek [mm/h] je pouze přibližný, viz http://portal­.chmi.cz/aktu­alni-situace/aktualni-stav-pocasi/ceska-republika/radary

Věř tomu, co na vlastní oči vidíš.

Další odpovědi
zjentek

Ty služby… je to hnus, no… teda já momentálně řeším PŘESNĚ OPAČNEJ problém!

Kelt

Tak mně ukazuje radar, že prší. Chodník mokrý. A z domu vyšel někdo s deštníkem. Musím jít taky ven. A nemáš náhodou radar z dílny toho člověka, co šil pro císaře nové šaty. Císař byl nahý, ale všichni říkali, že má pěkné šaty. Kdo ty šaty neviděl, nehodil se pro úřad. Tak si to přelož do dnešní řeči a situace.

elkon

Jsi naivní, když tomu věříš. předpovědi jsou vždy jen orientační.

Pepa25

V případě krátkých a rychlých přeháněk to ani radar se svým rozlišením po 10 minutách nemusí zachytit …