Jsem snad považován za modlu a posluchače svobodných a rozvedených žen s dětma?

Zajímalo by mě co si myslíte otom a jaký máte i názor když budete mít jen štěstí osobně i virtuálně poznávat i v životě ženy které mají 1 nebo 2 nebo i dokonce i 3 děti a budou vám tyto ženy/matky osobně i virtuálně neustále si stěžovat jaký mají život na hovno jak jim otcové jejich dětí neplatí alimenty jak nemohou najít nahradního tatínka pro svoje 1–3 děti a prosebe partnera jak musí vše platit(strava,by­dlení,energie,škol­ky,ško ly…) a jak je život k nim nespravedlivý… a tímto budete mít např. jako JÁ 30letý muž se středoškolským vzděláním který MÁ na tyto druhy žen tzv. ROZVEDENÉ A SVOBODNÉ MATKY asi jenom ŠTĚSTÍ na tyto NEŠTASTNÉ MAMINKY S DĚTMA které jenom brečí jaký mají život na NIC. mám to snad pochopit tak že svobodné bezproblémové ženy ve věku 25–35 už vymřely a nebo mám smůlu a přišla tím i moderní doba kdy svobodní muži a kluci budou ochotně dělat nahradní tatínky! děkuji. P.S Otázka nemá arogantní ani diskriminační podtext!

Odpovědi
ivzez

  1. Nejste považován za modlu, snad za vhodnou oběť.
  2. Nevymřely.

Jenom se pohybují v jiných vodách, než v těch, kde „lovíte“.