Avatar uživatele
Rokio

Jsem roven ostatním uživatelům Odpovědi.cz?

Dlouho v sobě chovám přesvědčení, že asi 80 % uživatelů tohoto webu je nade mnou a zbylá pětina je přibližně na stejné úrovni jako jsem já.

Je mé přesvědčení pravdivé, nebo se mýlím. Nechám se vyvést z omylu, pokud se pletu.

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji všem členům hodně zdraví.

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

To musíš zhodnotit sám. Sám se znáš nejlépe. Ostatní máme o tobě jen kusé a ještě zkreslené informace. Kde jsi přišel k procentům a podle čeho to hodnotíš jsem doposud neodhalil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ElonMusk

jiná odpověď

Dle mého názoru jsi dominantní jedinec s charismatem poloboha. Většina uživatelů zdejších končin Ti nesahá ani po kotníky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

jiná odpověď

Těžko posoudit. Každý je odborník na něco jiného, každý mi jiný styl vyjadřování, zkušenosti, oblast otázek. Tady nejsou žádné podmínky, jaký by měl účastník být, musí respektovat pravidla. Někdo tě obdivuje, někdo nenávidí a pro ostatní jsi neutrál. A to nemyslím jen Tebe, Rokio, ale i třeba sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

jiná odpověď

Jsi zvláštnější, než ostatní uživatelé, ale ne nějak hodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano

Z principu ano, svým postavením v rámci organizace webu nikoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

jiná odpověď

Já mám někdy dojem, že někteří mají projev hodně pravdivý své povaze, jiní tak s 50%. Těch druhých 50% píše tak, jak chce, abychom na něj pohlíželi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vojta24

jiná odpověď

Nejde o to komu jsi nebo nejsi roven, jde o to zda tu pokládáš otázky, které vůbec mohou být někomu jinému k užitku nebo to tu jen spamuješ a plevelíš naprostými nesmysly podobně jako to dělají asi ještě další dva nebo tři zdejší chovanci nižších stupňů základních škol či jiného zvláštního ústavu. Snad je to takto srozumitelné.

Tak jako tak, cokoliv ti tu napíšeme TEBE rozhodně neodradí abys to tu pleveli ještě víc a intenzivněji, že ? V tom jsi prostě majstr. Nikdy se totiž nedáš odradit a je fuk, jak moc ti kdo co naznačí.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vojta24

Nejde o to zda si nebo nejsi roven s jiným uživatelem, spíš jde o to do které skupiny spadáš, zda mezi ty co se tu ptají na prospěšné věci které mohou ještě v budoucnu někoho zajímat, nebo to tu jen plevelíš dotazy, které nikdy nikoho zajímat nebudou. Přeber si to, no…

před 1376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

… občas tu píšeš, že tě někdo zase zablokoval na sociální síti a ty už mu nemůžeš napsat. Že tě to moc mrzí a že bys mu chtěl poslat dopis alespoň poštovním holubem, nebo tak něco 🙂 Pochop že lidé si na sociálních sítích prostě blokují takové, co jsou kombinací vlezlosti, hlouposti a neodbytnosti. Tady si tě nikdo zablokovat nemůže, protože to tu nejde, a to je jediný důvod proč se ti tu tak líbí, mám pravdu ?

před 1376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jsemjá

Tady poslušně hlásím, blokovat jde. A nebuď na něj furt takový.

před 1376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Vojta: Asi ano. Také se tu rád prezentuji, abych zvýšil svoji popularitu a trochu rád odpovídám na otázky dalších uživatelů.

před 1376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jsemjá

Já zvýším svojí popularitu tím, že napíšu pár lidem, aby se na mé stránky podívali, takže nic nemusím řešit.

před 1376 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek