Kelt

Jsem rasista, když mám bílý jogurt a černou čokoládu?

Tak jsem si včera přečetl, že jsou potraviny, které likvidují vnitřní tuk. Kromě ořechů a brokolice je to meloun, bílý jogurt a hořká čokoláda. A když se nyní mluví o červených, bílých a černých , že se něco bude psát velkým písmenem atd, tak nevím, zda mne někdo nenařkne z rasismu a nebo zda mi pochválí to, že se starám o své zdraví. Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

V žádném případě! Naopak budeš platit za neobyčejného lidumila, který ze samé lásky sežere černé i bílé bez rozdílu. A ještě si pomůžeš se zdravím. Chudák Vesmír, ten je taky převážně black and white a snad nebude považován za rasistu, když bude používat název Černá díra.

Další odpovědi
Emefej

Ano, jsi. Abys byl rasově korektní, musíš mít bílý jogurt a Černou čokoládu!

Rokio

Nejsi rasista. Preferování bílého jogurtu a černé čokolády není projev rasismu.

Arne1

Bylo by lepší poříčit černý jogurt s bílou čokoládou

led

Pokiaľ vám chutí oboje, nie ste rasista. Takže môžte naďalej v označení farby ľudskej rasy používať malé písmeno (Černoch/černoch).

ElonMusk

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PvP2ehmq2wo

Pepa25

Rokio: obávám se, že autor o odpověď nestál, mělo jít zjevně o pokus vtip, jen se netrefil do kategorie „zábava“