Lgee

Jsem psychopat?

http://www.kou­le.cz/cs/clan­ky/test-pokud-poznate-co-je-na-tomto-obrazku-jste-psychopat-56527.shtml
Uhodnul sem to během 5 sekund.

Nejlepší odpověď
redy

Pět sekund? Hm, tak jsi hodně nebezpečnej 🙂 Ještě že tě neznám.
Toho kluka jsem neviděla ani náhodou, hurá nejsem psychopat:-))

Další odpovědi
ahold

No nazdar. Jsem psychopat.
Jen nevím, proč mi to nikdo neřekl.
A to jsem prosím byla vdaná, vychovala jsem 2 děti a celý život mám plno přátel a několik dobrých.

Anikitos

Já tam zase viděl jak někdo někoho škrtí (v pravo navrchu něčí hlava a krk, který svírá cizí ruka)
 – Tohle ukazuje na psychopata než to neviné dítě, které si tam s něčím hraje… :'D

pepe88

Víš jak poznáš psychopata?mají se nejlíp nic neřeší a nic je nerozhodí!!!jsou na tom nejlíp žádné emoce stress nic prostě heepyy.

Tw!st

Já v tom vidím spíš nějaké dva soby kteří odbíhají ze silnice

bolak

Já na tom obrázku viděl všechny epizody Dallasu, hurá, sem normální.