Jsem přihlašený na Badoo i s heslem a stále mi to hlásí špatné údaje.Zdávám heslo,které jste potvrdili.

Ukáže mi to po zadání hesla,že jsem přihlášený abych kliknul na dále a nic nejde.Nevím jak to víc popsat.

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=badoo&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
hanulka11

My tady s badoo nemáme nic společného

Miroslavst

Buď rád, že tě to nepustí, je to tam na prd. A ještě budou tvým jménem rozesílat mejly dalším.