Jsem přecitlivělý na cizí pachy?

Dnes jsem se setkal s člověkem, kterému páchlo z úst tak nepříjemně, že je mi celý den špatně a ani jsem se nebyl schopen naobědvat. Jako by v něm něco shnilo spolu s naklaďákem vajglů. Existuje vůbec něco takového a jak tomu odolávat?

Nejlepší odpověď
anonym

Nesetkávej se s takovými lidmi. Ne každý za to může, jsou i nemoci, které způsobují puch z úst.

Další odpovědi
zjentek

je to celkem běžné, zažil jsem dnes něco podobnýho, akorát tentokrát šlo o paní a její parfém ..ale taky jsem ještě nejedl.

Drap

Používej roušku, nebo plynovou masku.

nosahosa

Měl jsem kolegu kterému taky tak nepříjemně páchlo z pusy ale nejhorší na tom bylo, že jsem s ním byl 7 hodin denně… Ale časem jsem to vyřešil tím, že jsem mu každé ráno nabídl žvýkačku. :)

gecco

´Čuchej´ k opačnému konci dotyčné/ho…
😉

Agneta

Třeba ti tam chybí r
A jsi přecitlivělý na cizí prachy

Šidlo

neviem, tiež mám čuch ako pes.....ale žeby mi bolo z nejakého smradu tak dlho zle…to nie......nabudúce skúste nenápadne dýchať ústami