Radeon

Jsem povinnen jít zítra a v neděli do práce?

Dobrý den,
před cca dvěmi měsíci jsem dal v práci výpoveď, ale bohužel jsem to dal z „ruky do ruky“. Výpovědní lhůta měla konečit 30.11, ale zamestnavatel mi minulí týden výpověď vrátil, že jí nebere a že jestli chci, že mi jí vezmě od 1.11, což by znamelo konec 30.1 2015. Ale já již byl přijat do nové práce a tam mám nastupovat 1.12. Vyřešil jsem to tak, že jsem mu dal výpověď dohodou k 30.11, když mi jí nepodepíše jsu na nemocenskou. Děláme střechy ve dvou, takže by byl nahraný. On teda podepsal a já chodil poctivě celý týden do práce i přes nemoc. O víkendu jsem se chtěl léčit, ale on mi oznámil, že zítra (sobota) jdeme do práce a samozřejmě i neděle a pondělí. Jsem povinnen jít zítra a v neděli do práce? Rád bych se pořádně vyléčil na příští týden, protože kdyby mě to složilo a já šel k doktoru, tak by to bral zřejmě ode mě jako podraz, že i přes ten podpis jsem se hodil marod. Děkuji
Zdroj: https://www.po­radte.cz/volna-diskuze/11629-nucena-prace-o-vikendu.html#3

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jáára

Jít do práce

jestli platí tak bych šel

Pepa25

Obdivuju lidi z poradte.cz, že se jim z vás podařilo po dalších dvou doplňujících otázkách vydoloval, jak to vlastně s vámi je …