massic

Jsem povinen na žádost policisty vystoupit z vozu?

Zastavil mě arogantní blbeček v uniformě, tak mě zajímá jestli jsem se zbytečně připravil o hrdost.díky

Nejlepší odpověď
anonym

řidič je povinen uposlechnout pokynů policisty. Jinak já vystupuju, jinak se jedná z očí do očí a jinak z pozice vyššího. On na tebe kouká shora pokud sedíš.

Další odpovědi
ponovotny

Jaký je rozdíl mezi arogantním blbečkem a nekompromisním policistou se dá vést debata (a asi s tím máme všichni své zkušenosti). Každopádně má policista právo vás vyzvat abyste vystoupil a vy pokud máte pocit že se k vám chová arogantně, tak si na něj můžete stěžovat.
Doplňuji:
taky se zdá, že máte trochu guláš v tom co je to hrdost. Hrdost na to že sedíte v autě je něco co asi chápete jen vy sám

mosoj

Nevím kdo z vás je arogantnější !

Araxis

A chceš aby tě do příště z toho auta vydrápnul?Přesně nechápu o co jde…Zákon hovoří jasně-práva občanů a policistů taky.

tatanka

Oldo škoda písma je to debilita.

SinceX

Nedávno jsem s přáteli tohle řešil, došli jsme k názoru, že pokud nebude uniformovaný, vč. čepice, nemusím ho brát vůbec vážně. Ale s policajty bych se nehádal, jsou to idioti, kteří mohou napařit pokutu za každou pitomost..:)

OLDA321

Slyšel jsem, že pokud tředa potřebuješ na WC, tak mu můžeš ujet :D .. Ale nevím, co je na tom pravda.