EKSOT123

Jsem pouze já takový trouba, co nevěděl, že thriller a trailer jsou dvě rozdílná slova?

Sice bych se anglicky stejně asi nenaučil, jenže ouha! – Koho by napadlo, že i u nás se rozšíří takový kocourkovský jazyk, kde se spousta písmen čte jinak, než se píše.

Nejlepší odpověď
cochee

Je vás více, můžu tě ubezpečit. Nota bene, ještě existuje další podobně vyslovované slovo s dalším významem: trauler (angl.: trawler) a i ten trailer má dva významy – jeden filmový a druhý z automobilismu :)

Další odpovědi
elkon

Asi ano, tohle by mě teda nikdy nenapadlo.

aliendrone

A počkej, až takový inglišmen začne „českomluvit“! (19/20 slov česky, při výpadku slovní zásoby angličtina)! Víš jak jsem čuměl, když mě známý vyzval: „Sédni si na STOOL!“, než mi to došlo? ;) :D :D

Arne1

Ano

Dochy

Jo 😉
OK, možná se někde ještě někdo najde…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Aliendron, tak to jsem rád, že se jim to jejich matení řeči taky občas vymstí, když to musí říct tak jak je to napsané. Ale stejně mě z toho jde hlava kolem – zrovna jsem se dozvěděl, že kečup se má říkat kečap a Biden Bajden…