Rokio

Jsem podle vás jak pan táta?

Podle mě jde o označení člověka, který je dobrým hospodářem, daří se mu a jde to na něm poznat.

Nejlepší odpověď
Filip84

Když jsi nepřidal fotku, tak Ti na to – asi – nikdo neodpoví.

Co se zase děje, dneska je nějaký Den debilů, že všichni kladou abnormálně debilní otázky? Zamysli se nad tím!

Další odpovědi
aliendrone

Ne, jsi Rokio von Tokio, protože mám dobrou náladu. Kdybych neměl, byl bys Rokio de Mongolia. ;) :D :D

Viktorie II.

Ty jsi otcem?

Viktorie II.

Filip84. Pokud se ti otázky zdají debilní, co tady pohledáváš?

Filip84

To je moje věc, nikoli Tvá starost.