Jsem počítačový laik-potřebuji zálohovat data vč. fotografií na CD-poraďte mi prosím postup. Od 1. vložím CD… Děkuj

Nejlepší odpověď
anonym

vlozit cd je az 3. krok 🙂

1/ stahnes si vypalovaci software .. napriklad http://www.slu­necnice.cz/sw/in­fra-recorder/ … po stazeni instlacniho baliku ho spustis a nainstalujes InfraRecorder
2/ na plose nebo ve start nabidce se objevi nova ikona … tou program spust
3/ ted teprve vloz prazdne cd
4/ v programu klepni na tlacitko DATA DISK – vypalujeme datovy disk.
5/ program je rozdelen na dve logicke casti pod sebou, ta horni reprezentuje data na tvem pocitaci ta dolni je prazdna, to je budouci obsah vypalovaneho disku – pretahni tedy potrebne soubory z horni casti do te spodni a davej pozor abys neprekrocil celkovou velikost CD vyznacenou na ukazateli uplne dole
6/ klepni na tlacitko [[Vypálit projekt]] a čekej