BOBO11

jsem po operaci lytkove kosti,mam vnoze srouby,jak dlouho trva lecba

operace lytkove kosti,vyndani sroubu, jak dlouho trva lecba,kdo ma zkusenosti dekuji

Odpovědi
Pavel CZ

Zkušenosti nemám, ale doktor Vám jistě rád odpoví. ;)

hanulka11

Každý jedinec je jiný a u každého hojení probíhá jinak , ale 3 měsíce počítejte určitě -nejméně. Při kontrole u lékaře se nebojte si s ním o tom popovídat.Já chci vše vědět vždy do detailu a když nemám narkozu chci aby mi říkali co mi právě dělají. Jsem hrozná ,ale no co? Je to moje tělo, tak chci vědět, jak mě vylepšují.