Krepy

Jsem pirát?

Když stahuju na uložto, jsem pirát? To mě celkem zajímá, jelikož spousta lidí tam bezhlavě stahuje vše možné (nejsem výjimkou). Mám tam zaplacený i kredit. Můžou mě postihnout nějaké postihy?

PS: Umím využívat našeptávače, ale tam podobná otázka PŘESNĚ na piráta není.

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Za stahování zatím pokuta nehrozí. ZATÍM mohou u nás postihovat jen za sdílení…

Další odpovědi
badisko

jak za co treba za software ktery je placeny tak ano …kdyz nahravas tak take ..stahovani se tak nejak toleruje ..
Doplňuji:
mas ucet zde ?…a andgazujes se tam nejakym zpusobem smyslis podobne ??…http://www­.pirati.cz/ pokud ano tak asi pirat budes …:D

pl4toon

Nejsi pirát, jsi kriminálník a zavřou tě až zčernáš! Možná tě i popraví na místě bazukou! Nee, dělám si prču ;)
Ale při používání například nelegálního software (programy, hry) se stáváš trestně postižitelným. Když tě někdo udá, tak máš po srandě, protože ČPU udání řešit musí. Ono to u soukromých osob ale tak velké nebezpečí není. Pokud ovšem nejsi nešikovný masový uploader, který to dělá pro peníze z provizí na shareserverech. Po nich v poslední době jde ČPU jako slepice po flusu. Ale pokud sem tam uploadneš nějaký filmek, stáhneš pár dalších, prostě nijak nevyčníváš extrémní aktivitou na poli warezu, tak se není většinou čeho bát ;)

Dochy

Pirát seš, ale trestné to u nás pokud vím není 😉