Jsem Panic ???

Je mi 17 a onanoval jsem od 14 … Mám Sextoy a taky občas používam , ale nikdy jsem ete neměl pohlavní styk s holkou !!! Takže … jsem panic , nebo ne ?

Nejlepší odpověď
Syd

Seš. Stejně si ale neodpustim otázku: proč píšeš panic s velkým P?

Další odpovědi
anonym

Jsi stale to, cemu se rika panic. Nemel jsi sexualni styk s holkou.

venkovan

Hlavně nepanikař, v 17 to přeci není nic za co se stydět.

anonym

Jsi panic, ale co na tom, to není nemoc.

michael69

Pro Syda: Neodpustím si otázku.Proč píšeš místo slova " Jsi" slovo „Seš“ ? :D

vaiko

Já bych rekl ze uz nejsi páč i onanie je cesta jak prijit o panictví. Pokud bys byla holkou a protrhla sis onanií sama blanu pak taky už panna nejsi. Jen u kluka to nejde jaksi poznat.

Syd

michael69: protože jsi je spisovně, nespisovně seš