Jsem OSVČ, na neschopence, připojištění si neplatim, pouze základní SP a ZP.Vztahují se na mě kontroly jestli jsem doma?

Občas dostanu dobrou zakázku,takže nejsem doma.Platím si úrazové pojištění a je v tom i marodka, takže bych měl dostat peníze od pojišťovny.Nes­chopenku se proto nesnažím ukončit.Hrozí mi něco,když mě doma kontrola nenajde? A kdo mě jako OSVČ má vlastně kontrolovat?

Odpovědi
akama

myslím, že většinou kontroluje ten, kdo má pak něco platit, tím pádem by kontrolu měla mít na starosti nějaká ta pracovnice pojišťovny.Ale nejsem si jistá jestli to je tak jak píšu. Bude potřeba se zeptat odborníka či někoho znalého.

William2

Jsem přesvědčený o tom, že se kontroly bát nemusíš.