mirran

jsem objemné postavy 160kg jak se vejdu do letadla na dovolenou,poprvé

Nejlepší odpověď
hanulka11

no tak to vám nezávidím, v některých letadlech jsou místa mezi řadami tak úzké , že je dost problém se tam dostat a sedadla sama dost malá. No záleží s jakou společností poletíte a možná by bylo dobré při koupi letenky uvézt, že byste potřeboval nějaké dobře přístupné sedadlo./kvůli své váze/ Vzadu bývají taková sedadla. Jinak přeji šťastný let a příjemnou dovolenou bez komplikací.

Další odpovědi
Terryle

Dobrý den, upozorněte na to cestovní kancelář, nebo rovnou leteckou společnost, se kterou poletíte. Ve Vašem případě bude asi společnost trvat na tom, abyste si zaplatil dvě letenky a dvě místa vedle sebe…

Valky

U nás to není jako v Americe, aby jste si platil dvě letenky. Ale místa jsou dost úzká, tak Vám držím palce, ať se tam nějak „vsunete“ a přežijete v pořádku let. …