radar cz

JSEM OBÉZNÍ, KDYŽ vážím 47 kg a měřím 146 cm?

Nejlepší odpověď
annas

  1. Neuvedl jste věk. Zkuste si jej dosadit a vypočítat si tzv. IBM = index tělesné hmotnosti.
  2. možnost – bez věku – výška x výška děleno váhou. = Index BMI, který je , protože není uvedený věk.

Tedy váhu 47 kg vydělit 2, 316 výška v m2 = index 22,05.

Normální váha, ale berte s rezervou – je třeba porovnat s věkem, pokud jste dítě nebo mladistvý.

„Body mass index pro děti a mládež do 20 let vychází stejně jako u dospělých z výšky a váhy. Hodnoty se následně porovnávají s grafy odpovídajícími danému pohlaví a věku – tzv. růstovými grafy pro děti a mládež.“

https://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/

Další odpovědi
elkon

Nejspíš jsi padl (padla) na hlavu, Až budeš chtít vidět obézní lidi, tak se podívej na některé americké filmy, kde stále žerou hamburgery.

anonym

najdi se v tomto grafu http://www.se­berevolta-krenovice.estran­ky.cz/clanky/bmi-index.html

Pepa25

Zajímavé je, že nejvíc řeší, jestli jsou obézní, ti, co s tím nemají žádný problém …

anonym

asi se chce jen pochlubit, není nad to obdržet poplácání po zádech za průměrnost 🙂

anonym

pro mnoho lidí je klíčové být v životě v normě, tak aby to okolí schvalovalo, tak aby v ničem nevyčnívali, možná je to ten případ. Jim pak nezbývá než se nějak ukájet vlastní normalitou ale pro to mnoho příležitostí zřejmě není, protože koho by to normálně zajímalo, že ?