Rejkjavik

Jsem normální?

Je normální, že poslouchám v mém věku (17 let) klasickou hudbu a ne tu moderní typu Rytmus atd?

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě, že ano. Každý poslouchá to, co se mu líbí. Ty třeba vážnou hudbu, puberťáci Rytmuse ( i s těmi vulgárnými výrazy ), důchodci třeba dechovku. Já mám ráda skoro všechno ( i vážnou hudbu ). Hodně lidí se třeba diví, že poslouchám jazz. Každý má to své, za jediné.

Další odpovědi
Rocker

Buď v klidu,jsi normální.Narozdíl od těch,co poslouchají Rytmuse.

anonym

Je to zcela normální 🙂

Ándré

Když bylo 17 mě, tak jsem poslouchal hudbu tehdy moderní i klasickou (vážnou), a to prostě proto, že se mě to líbilo. Dnes se mi třeba líbí vystoupení holandského houslisty André Riého a orchestru Johana Strausse (možno najít na You Tube). ten dělá vážnou hudbu i nevážně.

RyuzakiKate

Svým vrstevníkům možná normální nepřijdeš, to mám s tebou společný :)