jari

Jsem normální???

Jsem normální,je mě 24 let: žiju jen s mamkou a když se prochazí po bytě jen v triku a sexy prádle(tanga) nemůžu z jejího zadečku spustit oči,je to normmální??? V mých očích je mamka krásná ženská s hezkou postavou ale je to máma…Předem děkuji za odpovědi od matek jak to vidí ony…

Nejlepší odpověď
radce

Hezkej zadeček může mít i máma. Pokud přemýšlíš esteticky a jen se koukáš a nenapadají Tě myšlenky na něco dalšího, je to v normě…
Nejsem tedy matka, tak sorry za názor…

Další odpovědi
Tom20

Hm,usuzuji,že se ti líbí asi víc(tedy pokud jen esteticky,jak říká tady rádce,tak to se ještě jde);jestli jde o sexuální přitažlivost,tak si zkus představit tu mateřskou lásku,ten rodiný vztah,že je to přece máma,tak která mě vychovala atd.
Taky se omlouvám za odpoveď když nejsem matka,ale chtěl jsem poradit,protože se tím nejspíš užíráš.
Jednou se jeden vědec ironicky ptal:A kde je ta hranice normálnosti… :D V každém se můžou probudit určité pudy :D
Jinak tě neodsuzuju.

Conchus

Ale je. Ovšem doporučuji se koukat po nějakých mladších zadečcích. Tam se vám bude líbit možná víc.

iceT

Je normální koukat po hezkých ženách,ale nemyslím si že je normální takto koukat a hodnotit mámu,protože jak jsi napsal je to máma.Najdi si slečnu at můžeš obdivovat někoho jiného a mamku popros nebo požádej,aby si oblíkala tepláky. Nemám nic proti nahotě jako takové,ale tohle prostá provokace.

jari

samozřejmě jen koukání …,je to přeci mamka ale prostě nemůžu se vynadívat

mojitek

Teda sory,ale už to že se vůbec koukáš na její zadek a i to,jak píšeš- sexy prádélko-..To rozhodně normální ani trochu není ať je mamka sebehezčí-je to máma .Zkus si najít děvče nebo tohle nedopadne dobře