ShadyPony

Jsem naštvaná na přítelkyni bratra svého přítele – co mám dělat?

Začalo to asi tím, že mi přítel před letními prázdninami oznámil, že jeho bratr si našel přítelkyni.Té holce je 17 a on je o 5 let starší. Ona k nim jezdí a nejen na víkendy. Její otec prý o rodině mého přítele říká jací jsou to burani a nemá nikoho z nich rád (I přesto ji k nim pouští). Prý s nimi plánuje oslavit i Vánoce. Nevím proč, ale já osobně ji přímo nesnáším. Ikdyž jsem se s ní ještě nepotkala, ale to má jediné štěstí jinak bych ji asi uškrtila. Začalo to asi tím, že když u nich byla asi po druhé, procházela se nahá u nich po bytě, i když tam s nimi byl i můj přítel a jeho mladší sestra, které je 9 a oba ji viděli (rodiče prý byli v práci). .. V cizím bytě a ještě když ví, že ji někdo vidí… Od té doby se vždycky neskutečně naštvu, když se o ní někdo zmíní, ale nevím proč… Nemám na ni důvod žárlit (možná jen proto, že je u nich tak často a mně se ještě tak nepoštěstilo). Prý i příteli sprostě nadávala, protože si chtěl jen jít do pokoje pro věci, kde ona zrovna byla s jeho bratrem. Před chvílí mu napsala na FB (ano mám přítelovo heslo, které mi sám dal minulý rok), že prý slyšela, že je nemocný, tak ať se rychle uzdraví, protože je chce POCTÍT její návštěvou. Když jsem si to přečetla, tak moc jsem se naštvala, že jsem tu zprávu musela smazat. I když chápu, že jednou se s ní musím přece jen seznámit (i když o to zrovna moc nestojím) a jednou možná bude patřit i do rodiny a já s ní budu (bohužel) příbuzná. Ani moc nevěřím tomu, že až ji poznám, mohu názor změnit… Nevím, co to se mnou je, proto jsem sem musela napsat. Bojím se, že se na mě přítel naštve, když zjistí, že ji bytostně nenávidím. Co mám udělat proto, aby se mi tolik nehnusila a možná si ji i oblíbila? Už nevím, jak dál :( Nikdy jsem vůči jiným takhle agresivní nebyla… Jinak děkuju, že jste to dočetli až sem a každé odpovědi si moc vážím.

Nejlepší odpověď
anonym

Děkujeme za hezký příběh.
Jak zní otázka?

Další odpovědi
redy

A jak se to může stát, taková nenávist k člověku, kterého vlastně vůbec neznáš.
Ty prostě na ni žárlíš, a to sji ještě ani neviděla. Nechtěla bych bejt přitom, až na sebe narazíte.

klumprt

Jedině osobní setkání. Buď to dopadne tak, že ve skutečnosti nebude tak hrozná anebo bude tak hrozná, a ta averze k někomu, koho jsi osobně zažila, už aspoň bude mít smysl.

mosoj

Nech to koňovi, ten má větší hlavu.

ShadyPony

Ale já na ni nemám důvod žárlit.. Nebo snad jo?

redy

To já nevím. Celý je to nějaký divný ☹