Natyy9713

Jsem na úřadu práce, ale chtěla bych zpět na školu. Co teď?

Jsem již 3 měsíce na úřadu práce, ale chci od záři na Vošku. Jak se řeší, když mě vezmou, ale zápis bude třeba až v září, tudiž přesáhnu klasickou dobu, kdy na pracáku můžu byt? Jak se to pak řeší? Díky

Odpovědi
Edison

A co na ÚP odpověděli?

Dochy

Na pracáku, pokud se nemýlím, můžeš být tak dlouho jak dlouho je potřeba. Jen nebudeš dostávat podporu (pokud se něco nezměnilo)
Zjisti si co za sebe budeš muset platit (tuším že zdravotní)

kamila44444

Pokud jsi jim předložila nějaký papír o tom, že jsi přijata na školu, tak nemají co řešit. Pokud ne, také jasné, že tě budou muset poslat do práce, nebo aspoň na brigádu. Mají to v pravidlech. Při nejhorším, si vyber kurz, co nabízejí, dělej kurz a nemusíš z pracáku, ani do práce. Každopádně potřebují papíry..