Keksík

Jsem na Úřadu práce a ted' v září nastupuju znova do školy. Jaým způsobem se mám odhlásit z UP?budou chtit potvrzeni?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Vezmi na ÚP potvrzení o přijetí na SŠ a oni ti evidenci ukončí k 31. srpnu – ale toho 31. sprna tam ještě musíš – právě to tam ukončit.

Další odpovědi
hanny 2

Nejlepší bude,když se zeptáš rovnou na Úřadu práce,určitě tam musíš docházet v pravidelných termínech.

Bublinnka

Přesně tak jak píše Berušinka. Musíš doložit přijetí ke studiu.
Jestli ale budeš studovat dálkově střední školu, tak se z úřadu práce nemusíš odhlašovat. Můžeš být na pracáku a zároveň studovat.

Keksík

děkuji mooc:)