Smackdown

Jsem mladý a hledám zlatokopku, jak na to?

A konečne začít žít.

Nejlepší odpověď
marci1

Mladý, to je hezké, pro zlatokopku méně podstatné. Pokud jsi miliardář, najdeš ji ráz, dva. 🙂

Další odpovědi
Kepler

S touhle sortou si nezačínej: pokud nějaké zlato máš, sice si chvilku budeš užívat, ale přijdeš o něj. Baby mají rády zvířata: tygra v posteli. jaguára v garáži, a vola na služební cestě, který to všechno zaplatí. Takže bys mohl být teoreticky tygr dámských ložnic a ještě ti stárnoucí zkušená kočka zaplatí.

autacek

Jelikož jsou mnohé ženy poměrně povrchní, alespoň co se svolení k prvnímu sexu týká, pro zapůsobení ti bude stačit ze sebe udělat vysněného muže alespoň v průběhu prvního večera, hezký úsměv, vypracované tělo, pozvat na drink,… a skočí ti do postele sama. Vše ostatní, o kolik se s ní následně podělíš ze svého konta, už je jen na tobě a jak moc si ji budeš chtít udržet 😉.

led

Choďte do ulíc so šekovou knižkou v ruke a tabuľkou „hledám zlatokopku“
máte niekoľko možností:,
1 – objaví sa záchranca v podobe Dr.Chocholouška
2 – objaví sa vozidlo s nápisom „Pomáhat a chránit“, ktoré vás odvezie na patričné miesto
3 – vytrhnú vám šekovú knižku z ruky a utečú s ňou
4 – nestane sa nič
5 – objaví sa http://kdojeto­.superia.cz/o­sobnosti/zlato­kopka.png

plebs

Postačí, perfekt ohozený, solidně výřečný a u dámy meldovat, kňourat, slibovat a.t.d a ůspěch se doručí

da ny

To máš tedy odvahu ;-D!
To nevíš, kam s penězi, že si chceš kupovat přízeň opačného pohlaví?

Lgee

To je otázka dvou minut :D

quentos

Asi si pleteš pojmy. Zlatokopka moc peněz nemá, naopak vyhledává boháče, aby nemusela pracovat ona.

Mc Merkurion

… a určitě ne mladýho, aby jí dlouho vydržel …