Rokio

Jsem mentál? Co myslíte?

Mám mentální postižení pod názvem Aspergerův syndrom. Moje IQ je však průměrné.

Jsem tedy mentálem, když mám mentální postižení, ale moje IQ je průměrné?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

jiná odpověď

Záleží na tom kdo , s jakým vzděláním a proč to hodnotí. Takhle podle tvého projevu, jinak tě neznáme, to nelze irčit. Jsi člověk s jistým postižením. Nic si z toho nedělej Beethoven a Mozart na tom byli stejně Ale také třeba Twain a Kafka.

Smackdown

jiná odpověď

I kdyby si byl nebo nebyl,tak lidi to z tebe vždy budou dělat,tak se chovej tak aby si nebyl a věř si pičus.

pepe88

jiná odpověď

Ti co to o tobě tvrdí,to jsou opravdoví mentálové.

ivzez

jiná odpověď

A není jedno, co si kdo myslí?
Rozhodující by přece mělo být to,
co si myslíš a jak se cítíš ty!