Už jsem tady na podobné otázky odpovídala několikrát. Od státu máte nárok na rodičovský příspěvek,přídavky na dítě,sociální příspěvek a příspěvek na bydlení.
V tomto odkazu si můžete dávky vypočítat,aby jste měla představu o co přicházíte,když jste si ještě nezažádala. Jinak dávky se proplácejí tři měsíce zpětně,tak honem upalujte na Úřad práce na oddělení SSP o vše si zažádejte.
http://www.vyplata.cz/vypocty/vypocty.php
tady ty stránky budou lepší:
http://www.finance.cz/socialni-podpora/financni-kalkulacky/
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |