jáára

Jsem lovec?

Není co dodat…

Odpovědi
EKSOT123

Já teď lovím v Rakousku pomocí zdejších pastiček. Ty jsou jednak dražší a jednak nemají to napichovátko, jen důlek na návnadu. Takže často myš kořist chňapne a past sklapne když už je na odchodu. Takže už zůstal v pasti samotný ocas, nebo nic, nebo byla mrtvá myš několik metrů od pasti. Ale jednou jsem doma v rybníku chytil naráz 3 kapry. Udělal jsem takovou bednu, co se otvírala jen dovnitř,…

Gus_Fring

Teď nám do paneláku pozvali chlapy, co zabíjejí Rusy. Teda rusy domácí…

zjentek

Tak to je brutální. Podobná odstrašující ilustrace by měla sloužit k vybuzení otupělých přírodních pudů člověka, jako je třeba lítost, pohoršení, soucit, odpor… Doufám, že myšičky jsou již po zmrti. Přece vypadají, jako by se chtěly ještě naposledy obejmout… );

Není co dodat…