sfgama

Jsem kluk a nedělám sport. Poraďte co teda mám dělat?

Mám problém! Je mi brzo 14 let, jsem kluk a neumím žádný sport.Sice chodím do sboru a rád zpívám a taky jsem hrál 3 roky na kytaru a 2 roky stolní tenis takže pořád nějakou činnost mám, ale ne sport.Taky cvičím,posiluji a běhám ale nic víc. Mám obavy ze střední školy, že si budou posmívat, že neumí hrát fotbal nebo ták. Poraďte co teda mám dělat?

Nejlepší odpověď
Awe

Uvidíš sám jak to na střední chodí…Vězšina lidí do TV ani nechodí.Co máš dělat.Tak se nauč hrát fotbal.Na to ani jiná odpověď není

Další odpovědi
Agneta

Ty máš pohybu dost. Horší to mají peciválové, co jsou celý den na počítači. :DDD
A fotbal je záležitostí těch jednodušších, neintelektuál­ních :DDD

marci1

Pokud cvičíš, posiluješ a běháš ( jak uvádíš ), tak sport provozuješ. 🙂