láďa1

Jsem ještě živý člověk když ještě nemám profil na facebooku?

Nejlepší odpověď
tom004

Živý a šťastný. Není třeba si to kazit. 🙂

Další odpovědi
anonym

Já několik let odolávala a podlehla teprve na podzim loňského roku, čistě z praktických rodinných důvodů. Děti žijí trochu z ruky a spoustu věcí je jednodušších v komunikaci na fcb. Dnes toho nelituji a dřívějším protiargumentům se směju a trochu se za ně stydím. Fcb se stal běžnou součástí mého života, mám na něm omezený počet kontaktů, určitou hranici soukromí, spoustu zajímavých odběrů a vím, že k žádnému narušení soukromí nedochází, je čistě jen na mně co chci a nechci i kolik času se mu hodlám denně věnovat. Dříve jsem si připadala zajímavá, že HO nemám, ale dnes vím, že to bylo jen nepochopením jeho výhod.

Drap

Taky nepoužívám a myslím že žiju

honza19hk

Ano,já ho taky nemám a názory ostatních na to,mě nezajímají.A´t si myslí co chtějí. Nemám ho a ani ho nechci.Zbytečná ztráta času.A co stejně jsem skoro celej den na stavbě takže asi těžko budu bagrovat a přitom si psát si sněkým po internetu.

M.

Je štěstí, že jsou ještě lidé, kteří tomu nepropadli. Není tak špatné tam mít profil, ale je špatné tam cpát každý svůj krok a všechny tím zatěžovat.

Děda Louda

Ještě ne.

Tom20

Já myslím,že PRÁVĚ PROTO ŽIJEŠ! :D

manon

Nejsi :) Ale mezi námi zombíky se snad taky nežije zas tak špatně :)

Michal Kole

Četl, jsem názor, že je lepší si udělat profily na sociílních sítích i když je nebudeš plně aktivně využívat, než si ho někdo na tvoje jméno udělá falešný profil, bude dělat bordel a až si dá tvůj potenciální tvůj zaměstnavatel tvoje jméno do vyhledávače tak najde tvoje falešné profily a pak tě nevezme do práce.

KdoSiOdJinud

Ztracený jsi až když tě ni google nenajde ;)

Lyn

Nemám a nechci.