štamgast

Jsem jediný, kdo má větší důvěru v advokáta s titulem JUDr. než s titulem Mgr.?

Nejlepší odpověď
Kelt

A co když ten Mgr má za jménem PhD a ten JUDr ne. Komu budeš potom důvěřovat?

Další odpovědi
ivzez

JUDr. má jen další zkoušku,
o jeho kvalitě to nic nevypovídá.

Mám výbornou zkušenost s právničkou z doby,
kdy byla teprve Bc. a studovala při práci.
Kdybych dnes potřebovala právníka, obrátím se
na ni, přestože je „jenom“ magistra.

anonym

Ne

Smlouvyzdarm

Právo je nesmírně široké. Není tedy nutné dívat se na tituly, ale na specializaci a také výsledky toho či onoho. Když nad tím víc přemýšlím, tak bych dokonce snad řekl, že osobně znám více kvalitních magistrů. Naopak u doktorů cítím více takovou tu ješitnost a neochotu přiznat chybu, ale to je asi jen náhoda. Z mého pohledu je to tedy lhostejné…