zjentek

Jsem jako oportunista společnosti nějak nebezpečnej?

Nejlepší odpověď
annas

Neznám vás, nevím, zda jste nebezpečný a zda jste oportunista, tedy
člověk, kdo „kdo se bezzásadově přizpůsobuje okolnostem, bezohledně využívá příležitosti “.

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/opor­tunista

Není někdy vaše Fanynka oportunista? Nepřizpůsobuje se okolnostem a využívá jejich výhody? Že jsou pro ni výhodnější granule než něco jiného?

Další odpovědi
Psychotic

Jen pokud ti nabídne možnost ji poškodit – a navíc takovou, abys ji dokázal využít. Dneska už musí být i oportunista docela vynalézavý, s těmi hloupými si společnost poradí.

Kelt

Je dobré, když má někdo vlastní názory. S něčím souhlasíš a s něčím ne. Asi by bylo dobré vědět, v čem se rozcházíš. Nejsou podstatné názory, jako to , co děláš. Určitě s tím máš mnohaleté zkušenosti. Změnit názory můžeš vždycky a pokud ti o tak vyhovuje, je to tvoje stanovisko.

zjentek

Annas, Váš příklad mi to skvěle vysvětlil. Pro Fanynu jsem nejvýhodnější já, ta mi na granule zvysoka …, víte co. Na druhou stranu, mně společnost nijak výhodná nepřijde, ještě jsem od nikoho nikdy a nic nedostal.
Oportunismus tý mý oportunistky má ale pro ni i svá úskalí. Chytá totiž moje móresy..

annas

U těch granulí jsem se zamyslela, protože jsem nebyla jistá, co upřednostňuje. Je vidět, že oportunistka není kvůi granulím., ale jak zmi%nujete, zneužívá vás. .-))