Rokio

Jsem já bílým cikánem?

Beru sice sociální dávky, ale platím si z nich studium a nájem + jídlo v domě u rodičů.

Pokud jde o moje příjmy, tak dvě třetiny mých příjmů tvoří ID a zbylou třetinu ostatní příjmy (příjmy z investování, z internetového podnikání, z brigády a kapesné).

Dále se učím na prodavače. Moje studijní výsledky jsou vynikající a mám stoprocentní přítomnost a několik pochval na vysvědčení (poznámka: Na oboru prodavač jsem půl roku. Dříve jsem byl na OA, kde jsem v květnu odmaturoval.).

Také se nedopouštím trestných činů, ani přestupků (mám čistý trestní rejstřík).

V neposlední řadě držím celoživotní celibát.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lamalam

ne

Nejsi. Jsi jenom chlapec se zvláštní zálibou v neustálém pokládání otázek na svou vlastní osobu.

Další odpovědi
tforro

ne

Milý Rokio, ty jsi cokoliv jiného, ale za bílého cikána bych tě nepovažoval.

Brát sociální dávky není nic špatného a není to ani ostuda, pokud:

  1. je to dočasně než si najdu zaměstnání, či dokončím školu.
  2. jsem na tom zdravotně špatně, případně pečuji o osobu zdravotně postiženou.

Špatně je to, pokud se vyhýbám práci a chci tím parazitovat na společnosti.

Jiří Bohumil

ne

Plně souhlasím s tforrem. A jak píše lamalam, máš asi nějaký problém sám se sebou, když se tak často ptáš na svou osobu. A tak by mne zajímalo, proč jsi se rozhodl pro ten „celoživotní“ celibát. To mi, jako ateistovi a normálnímu chlapu připadá trochu divné. Vím že mi do toho sice nic není, ale nemá to také něco společného s pochybováním o sobě samém? Vždyť se okrádáš o jednu z mála, nám lidem daných a přirozených, radostí života.:-)))
Pokud je to součástí Tvé případné víry, pak se omlouvám.

anonym

ne