a830579

Jsem gay a mám slabost pro kamaráda. Poradíte, jak se mám zachovat?

Ahoj, jsem gay, je mi 15 a mám slabost pro kamaráda. Ono, o to by ani tak nešlo, jenže já na něj vždycky koukám jak debil. Včera jsme spolu byli, ve tmě, taková ta klidná hudba, prostě úplně úžasná atmosféra a mě jen pomalu tekly slzy, když jsem si přál, aby mě políbil, aby se na mě aspoň podíval…

Nejlepší odpověď
Kepler

No, jestli je taky gay, pak problém nemáš. Jestli je normální, už bys podlehl defenestraci. Tak to zkus!

Další odpovědi
MK44

S atmosférou pomalu. Nejdříve se zjisti, jakou má kamarád orientaci. Pokud je na děvčata, nemá to cenu. Nemůžete si vyhovět! Ale můžete si ublížit. Zamilovanost se spouští samovolně a dokáže být nepříjemně silná – než zase pomine. A to platí bez ohledu na orientaci. Takže věz, že i heterosexuální kluci s ní mají problémy. A to je ani dívka nemusí odmítnout zrovna proto, že ona je taky na holky.

Kepler

Dobrý tip!

jirka F

Dej svůj příspěvek na zpovědnice.cz

Kepler

Děkuji, ale v tom opravdu nejsem zpovědník ani rádce. Abych pravdu řekl, homo se mi hnusí a už jsem se i poblil při chlapských polibcích. Včetně Brežněvů.