Bogas40

Bude se vysílat pokračování seriálu „Hvězdná brána“?

Jsem fanda seriálu Hvězdná brána. Před lety jsem na TV zahlédl volné pokračování HB, jako Hvězdná brána – Atlantida. Bude se toto pokračování někdy také vysílat. Děkuji za odpověď

Odpovědi
Viktorie II.

Jen to ne. Stupidní.

JežíšKristus

Volejte Novu

iceT

A to je problém si ten seriál stáhnout a dívat se bez reklam?

Dochy

IceT- Stahování (tak jak je obecně chápáno – dá se i jinak) je morálně v šedé zóně. Vlastní nahrávka z TV (či dokonce live pokoukání) je morálně čistá jak lilie. Další věc je, že pokud člověk začne hromadně stahovat, hrozí že nebude vědět kdy přestat. Kdežto těšit se na uvedení každého dalšího dílu – to je pak úplně jiný zážitek 😉