Rokio

Jsem dobrý v hře Had v jedné online hře?

V San Andreas multiplayer byla přidána hra Had. Jedná se hru, ve které had se pohybuje po ploše a baští jídlo, čímž se prodlužuje. Nesmí přitom narazit do hrany plochy, ani do sebe.

Na jednom automatu na diskotéce (v té hře) jsem čtvrtý a patřím tak mezi Top 10. Mezi nejlepšími je zobrazeno 10 nejlepších hráčů na tom konkrétním automatu. Je ale velmi pravděpodobné, že tu hru hrálo daleko více než 10 hráčů. Také ten automat na té diskotéce je pravděpdovně častěji navštěvován než automat s tou hrou na většině míst, protože se nachází v atraktivní a často hráči navštěvované lokalitě a v oblíbeném městě ve hře.

Jsem podle vás alespoň nadprůměrem? Tu hru nehraji ani týden (v té hře).

Odpovědi
Drap

To si snad umíš vyhodnotit sám. My jsme hru ani neviděli, nevíme kolik vás hraje. Jsi čtvrtý, pokud vás hraje 5, tak jsi pod průměrem. Co na tom máme hodnotit. Zřejmě je to nějaká hra pro ZŠ. Co máme tedy hodnotit? Chceš aby tě všichni chválili, ak jsi šikovný?

elkon

Zase už se musíš předvádět? Nikoho to nezajímá. Vykládej to svým kamarádům.

Kelt

Až budeš patřit mezi nejbohatší lidi na světě nebo u nás, tak se můžeš chlubit, ale tohle nikoho nezajímá, pouze máš další bod.

jirka F

Vyhodnoť si to sám neznám tuhle hru možná podobnou jmenuje se nějak slither io. Tam taky leze had a z každým jídlem se zvětšuje. A také nesmí narazit do hrany nebo do sebe či jiného.

Vit Kouba

Založ si Facebook zde budeš hvězda

paul1

Vzkaz pro Drap: Odpověď na Vaši otázku dávám pro upozornění sem, protože na Vašem profilu není možné se kontaktovat. Jedná se o odpověd k otázce o mapách
Evropy v části „Diskuze“:
Pro „Drap“ – omlouvám se, slovo „údajně“ tam nepadlo. Přehrál jsem si tu část v 13 – té minutě znovu, je tam řeč o oficiálních ruských zdrojích (TV, noviny), cenzurovaných Kremlem, kde jsou údaje o tom, jak by měla vypadat mapa Evropy v budoucnosti a že Slovensko tam není. Takže ještě jednou – je to na TV Markíza, relace „Na telo“ z 10.4.2022, od 13 – minuty vysílání. Takže to vypadá na podložené zprávy, já panu Kollárovi věřím.