Avatar uživatele
badimira

jsem divna kdyz je mi 34 a jsem jeste panna?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Fm2.0 před 1344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reezo

Pokud vás to trápí, tak proč s tím něco neuděláte?

Nejdůležitější je být sám sebou. Patrně máte asi dobrý důvod, proč jste pana.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
seraphico

Nejsi. Není to sice obvyklé, ale stává se to čím dál častěji. Všichni jsme jiní a každý máme jiné potřeby. Nelámal bych si s tím hlavu. Buď to přijde, nebo ne. Třeba i o Karlu Čapkovi se říká, že zemřel jako panic a nevšiml jsem si, že by lidé o něm říkali, že byl divný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Pokud nekecáš, tak úplně v cajku asi nebudeš, ale i s tím se dá pracovat. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Asi máš jiný žebříček hodnot a v něčem si snad jednička. Všechno je jednou poprvé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fm2.0

Nejsi. Nejdůležitější je, co sama cítíš a co chceš.
Jedna moje kámoška o „to” přišla ve 25 (nebo 26). letech. Fakt pěkná holka, ani nebyla nějak stydlivá a kluci se kolem ní taky motali, ale prostě se na to ještě necítila, protože nenarazila na někoho vhodného a nebyla připravená. Za mě celkem respekt, je to možná lepší než bý promiskuitní hned od 15. A takových (lehkých) holek je čím dál víc. Najít holku, která je pannou ještě po 20 je vzácnost. Ale není to až tak extrémně vyjímečné. Určitě se najde víc takových i hezkých holek.

Být pannou po 30 už není moc obvyklé, ale nezapomeň, že je to každého věc a to nejdůležitější je, co sama chceš. A na žádné společenské konvence se tohle nevztahuje. I když jak říkám, dnes je „v módě” o to přijít hned, jak to zákon povoluje. Patnáct, šestnáct let zcela běžně. Raději nezmiňovat, že někteří začínají i dřív.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Šikovně nabídnout skočné nějakému prachatému dědouškovi, chvilku vydržet jak se bude třepotat a držet se kůzlátek slintat a jsi v balíku pro start lepší, než šukat zadarmo od mládí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Normální to není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To nejde… nevěřim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rose Evansov

Ne, vůbec. Proč bys měla?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
in_love_girl

asi anoo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek