Gami.Pet

Jsem divna?

Asi jsem,jsem uz od detstvi jina a nechapu vas,nic tu nechapu, proc si treba nepovida se stromy?mozna vam pride ze sem divna ale naopak ja si myslim ze ste divni vy..stromy jsou jako my,slysi,vnimaji pomahaji mohly by nas mozna i zabit ale zijeme v symbioze.achjo divam se ve skole z okna na strom a v duchu na nej mluvim,chape me neni jako detska ty jsou hnusni zaluji na sebe mlati se a ty prusvihare odsuzuji no děs kam sem se to narodila ☹

Nejlepší odpověď
anonym

Jak od dětství? Jsi zcela jistě v pubertě a to s sebou nese tyhle pocity vyloučenosti, odlišnosti, vzájemného nepochopení atd. Věř mi, že za pár let budeš mít i jiné „objekty“ ke komunikaci, ne jen stromy.

Další odpovědi
Drap

Nic si ztoho nedělej, každý je nějak divný.

J.Mecir

Naopak tyto lidi obdivuji, maji rádi přírodu a s lidmi to už nebude lepší, mě mají taky za divného že odmítám alkohol i cigarety, že chci hrát na housle a mít inspiraci v textu: Síla je slabost, jen lidé používají slova.......

briketka10

nejsi,
já miluju odmalinka kočičky a hudbu,
každý mi taky říká, jak jsem divná to
bych si mohla říkat o jinejch lidech co
např. čtou a tak, ale každý má nárok
na svý a tak proč mu to brát a navíc
ještě vyčítat noné :o)

Damiana

Zklamu tě:-) Když o sobě sama mluvíš jako o „divné“, tak jsi v pohodě. Stromy jsou jistě fajn – existuje dokonce hodně stromodlářů, sama nejsi, ale věř tomu, že až poznáš kluka jako jedle (jako buka radši ne:-), uvidíš, že všichni tak hnusní zase nejsou …:-)

anonym

Jsi.
Každý člověk si sám o sobě myslí, že je jiný než ti druzí, že je lepší, vnímavější, chápavější, tolerantnější, moudřejší… Mám pokračovat?
Pravdou je, že jsme každý jiný. A divný? Také každý po svém a jinak.
Bohužel, stromy do školy chodit nemohou (také proto, že nemohou). Takže si zvykni na to, že komunikovat budeš muset se spolužáky i přes jejich „hnusné“ povahy. Snaž se to překonat. Čím si více budeš myslet, že jsi jiná a budeš se od lidí vzdalovat, tím větší budeš mít jednou problém nalézt cestu k lidem zpátky.
Buď sama sebou, ale nezůstávej při tom sama jako člověk.

helcaify1

Také si myslím,že jsem divná. Mám nutkání neustále zachraňovat zvířata. Doma mám pomalu malou zoo. Také nechápu lidi co říkají: fuj jak si někdo může pořídit tuhle odpornou krysu, kočku která páchne bych nejradši nakopl a uřvanému papouškovi zakroutil krkem..A tak co vidím to si odnesu domů. Třeba se jednou vše změní a ty budeš stromy považovat jako okrasné věci mezi námi a já budu doufat, že i u druhých by bylo zvířatům líp a nedonesu si domů vše :) Věř mi. Každý má něco.

Protiva

Já si myslím, že povídat si s něčím živým je přirozené. Přece si nebudeš povídat s kusem plastu nafouknutého do tvaru zmenšené lidské postavy. To by jsi byla opravdu divná.

Qingren-Cha

Ti co sem napsali, že divná jsi. Nemají pravdu! Neposlouchej je! Nečti to! Nejspíš jsi hodně senzibilní. Rozvíjej svou schopnost. Nikde se s tím moc nechlub, děcka jsou zlý (bohužel i dospělí) hned by tě odsoudily. Od narození jsme propojeni s přírodou a jako nemluvňata ji i velmi silně vnímáme. Všechny tyhle pro většinu lidí nepřirozené schonosti jsou normální. Bohužel tuto schopnost telepatické komunikace s okolím ztrácíme tlakem rodičů, kteří nám říkají, že to není skutečné.
To s tím, že by nás mohly i zabít. To si nemyslím. Stromy jsou míru milovná stvoření. :)
Akorát jsem moc nepochopila proč se tu na to ptáš. Jestli je pravda to co tu píšeš, měla by ses zaptat sama sebe nebo přírody, ale ne nás. Jsme jenom lidi a už i ty sama jsi zjistila, že ne všichni jsou ideální.
Apeluji na tebe, rozvíjej své schonosti, buď pozitivní a všechno se podaří. :)
P.S.: Nezapomeň se někdy uzemnit. A komunikuj i s lidmi nejenom se stromy. Ne všichni jsou tak zlí. :)

pusinka50

Myslíš, že jsi jediná, která si povídá se stromy? Takových lidí je víc, taky si připadají odlišní a objímají stromy a radí se s nimi, prosí je o vyplnění přání atd. Nebo sbírají vzácné kameny a hledají v nich sílu a útěchu a uzdravení. Já taky někdy (když není nikdo kolem) obejmu strom a měla jsem svého času i svou břízu, ke které jsem se chodila vypovídat a vyjevit svá přání a prosit o jejich splnění. Můžeš si připadat odlišná od ostatních, něco jako vzorek z vesmíru, ale nestraň se lidí, stromy jako společnost nestačí, spíš hledej podobně smýšlející lidičky, kteří pravidelně vyráží do přírody. Co třeba zkusit akce Brontosaurus, zadej si ten výraz do vyhledávače, a jiné podobné akce, kdy lidi dobrovolně dělají něco pro přírodu bez nároku na odměnu, stačí jim jen ten kontakt s přírodou, také jsou „jiní“, že se neválejí na kanapi, ale jedou někam o svém volnu makat

anonym

Jseš divná.

honza19hk

Stromy? ty jsou dobrý tak do kamen.