hruby

Jsem č.inv.pobiram rentu ve smlouve ze az do 65let v roce2012 jdu do star.duchodu bude renta vyplacena do mych 65let

Odpovědi
člověk

pokud to je jen o dorovnání do puvodní mzdy,tak dobou přidělení starobního důchodu,povinost zaniká,protože zanikl důvod
vy si jen spočítejte co je pro vás finančně lepší,jestli jen důchod starobní,nebo renta a důchod invalidní,protože do starobního důchodu můžete odejít podle vlastního uvážení kdy chcete,pokud budete spňovat podmínky nástupu