Avatar uživatele
Nikoltyna

Jsem blázen ???

Jednou sem byla sama doma a dívala se na film…potom jsem v jiném pokoji slyšela šramot tak jsem se tam pomalu šla podívat a zdálo se mi že když jsem vešla tak jsem viděla takovou postavu ženy s dlouhými černými vlasy utíkat do druhých dveří které v pokoji byly. Potom jsem šla pomalu zpátky a asi půl hodiny jsem čekala s kuchyňským nožem v ruce dokud nepřišel bratr. Nikomu jsem to neřekla a hodně se teď bojím zůstávat doma sama…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 3558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nemyslím, že jsi blázen – ale myslím, že trávíš nadbytek času u počítače a TV – požádej rodiče o pořádnou ´nálož´ práce, pak nebudeš mít na podobné ptákoviny čas, nebudeš se zbytečně bát – a ještě budeš užitečná svému okolí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Blázen nejsi. Já jsem už dospělá a taky se sama doma bojím:-)) Příště si pusť raději komedii než horor:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nejsi blázen. Doma se neboj. Důležité je zabezpečení hlavních dveří a oken. Spíše nedoporučuji se dívat na horory, thrilery, kriminální filmy. Na takové filmy se nedívám ! ☹ Podívej se spíše na něco jiného, co Tě nebude strašit ! 🙂
Doplňuji:
Opr. : thriller

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

co si vsugeruješ, to uvidíš ..často to pak končí tak, že za čas nechtěně píchneš nožem bráchu :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

No skoro ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek