Nikoltyna

Jsem blázen ???

Jednou sem byla sama doma a dívala se na film…potom jsem v jiném pokoji slyšela šramot tak jsem se tam pomalu šla podívat a zdálo se mi že když jsem vešla tak jsem viděla takovou postavu ženy s dlouhými černými vlasy utíkat do druhých dveří které v pokoji byly. Potom jsem šla pomalu zpátky a asi půl hodiny jsem čekala s kuchyňským nožem v ruce dokud nepřišel bratr. Nikomu jsem to neřekla a hodně se teď bojím zůstávat doma sama…

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslím, že jsi blázen – ale myslím, že trávíš nadbytek času u počítače a TV – požádej rodiče o pořádnou ´nálož´ práce, pak nebudeš mít na podobné ptákoviny čas, nebudeš se zbytečně bát – a ještě budeš užitečná svému okolí.

Další odpovědi
zzzzz

Blázen nejsi. Já jsem už dospělá a taky se sama doma bojím:-)) Příště si pusť raději komedii než horor:-))

marci1

Nejsi blázen. Doma se neboj. Důležité je zabezpečení hlavních dveří a oken. Spíše nedoporučuji se dívat na horory, thrilery, kriminální filmy. Na takové filmy se nedívám ! ☹ Podívej se spíše na něco jiného, co Tě nebude strašit ! 🙂
Doplňuji:
Opr. : thriller

zjentek

co si vsugeruješ, to uvidíš ..často to pak končí tak, že za čas nechtěně píchneš nožem bráchu :o

mosoj

No skoro ano.