jseačofgbík

ma to byt nazev skupiny nebo jmeno parasutisty

Nejlepší odpověď
kropitko

klobouk dolů ILIINES,já to nebyla schopná rozluštit,myslela jsem,že si někdo spletl den,že si z nás dělá apríl

Další odpovědi
anonym

Josef Gabcik byl parasutista.
Doplňuji:
Dekuji Kropitko,ale verim ze se Vam to priste take povede.

anonym

Je naprosto jasné,že ILIINES by mohla z fleku pracovat v dešifrovacím odd.A jistě by měla výsledky.Jinak k tvému zmatenému dotazu-J.Gabčík patřil do sk. „ANTHROPOID“,vys­lané za 2. svět. války z Anglie do Protektorátu,aby provedla atentát na zast. říškého protektora R. Heydricha.Stalo se,důvody proč byli posláni jsou známé.Následky ta­ké.